У Миколаєві представили малюнки військовослужбовців, створені під час арт-терапії

У Миколаєві представили  малюнки військовослужбовців, створені під час арт-терапії

10/10/2024

79 малюнків військових пацієнтів Миколаївського обласного клінічного госпіталю представили на виставці у Миколаївському міському центрі підтримки ветеранів війни. 

Ці роботи захисники створили під час занять з арттерапії, організованої громадською організацією “Центр соціально-психологічної реабілітації Миколаївщини”.

Відео Суспільне Миколаїв

Ми використовуємо файли Cookies

Наш веб-сайт використовує файли Cookies, щоб надати Вам кращий сервіс. Будь ласка, дозвольте використовувати ці файли для подальшого використання веб-сайту.

Детальнiше про файли Cookies